دانستن میزان رطوبت اهمیت فراوانی برای کنترل اقتصادی جریان تولید (عملیات ریسندگی وبافندگی) در خطوط تولید و ماشین‌های خشک کن (استنتر، ریلاکس درایر، بوبین خشک کنی) داشته و در صورتی از مصرف انرژی غیر لازم جلوگیری شود در طول مدت زمان کمی بازگشت مالی فراوانی را به دنبال خواهد داشت.

جهت مشاهده جزئيات فیلم زير را کليک نماييد.


 

ارزش افزوده ما = افزايش  راندمان در  کارخانه‌ها نساجی

شرکت ای تی وی با کنترل دقيق پارامترهايی نظير: 

۱- ميزان رطوبت باقی  مانده در منسوجات

۲- درجه حرارت واقعی منسوجات در مراحل مختلف توليد

۳-ميزان رطوبت واقعی هوا در جريان توليد

محصول بسيار برتری را قابل توليد می‌سازد.

 شرکت ای تی وی در طی ۵۰  سال بررسی و ارتباط مستقيم و مستمر با توليدکنندگان برتر نساجی در جهان موفق گرديده در جهت رفع موانع توليدی آن‌ها مشکلات را طبقه بندی و راه حل‌های مناسب را ارايه نمايد، توانايی شرکت در مسير  تحقيق و شناخت مشکلات فوق منجر به تبديل دانش موجود به نوآوری در جهت ساخت تجهيزات با تکنولوژی بالا شده و در طول دهه‌های گذشته با ارتباط با توليد گنندگان ماشين‌آلات خطوط مختلف نساجی تکنولوژی فوق به صورت دائم به روز رسانی شده است.

شرکت ای تی وی در حال حاضر توليد  کننده سخت افزار و نرم افزار الکترونيکی جهت اتوماسيون بوده که نه تنها راندمان  توليد را افزايش  داده  بلکه توليد محصولات با کيفيت بالاتر در طول زمان  يکسان را ممکن نموده است.

راندمان از نظر ای تی وی به معنی افزايش توليد است که  اين مهم از طريق نصب سيستم يکپارچه Sfera Plus عملی شده است يعنی شما افزايش ميزان توليد را با  هزينه کمتر و در همان مدت زمان شاهد خواهيد بود. راندمان منعکس کننده صرفه جويی در انرژی نيز می‌باشد. يعنی حذف مراحل دوباره کاری در توليد که هم بهينه سازی زمان و هم عملکرد ماشين و هم کاهش مصرف انرژی را بدنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *