CROMOS شرکتی است که متعلق به تاریخ منطقه نساجی پراتو است و در رنگرزی نخ برای لباسهای بافتنی، با سابقه بیش از پنجاه سال در این بخش، تخصص دارد. طی سال‌های گذشته، CROMOS دانش خود را برای دستیابی به سطح برتری مطلق در صنعت نساجی گسترش داده است، و همیشه بر اهداف بلند پروازانه در تحقیق، فناوری و توسعه متمرکز است.

یک نقطه عطف مهم برای این شرکت در سال 1988 به لطف همکاری با Filati Be.Mi.Va اتفاق افتاد. آن‌ها با هم، فناوری‌های ابتکاری را برای رنگ آمیزی نخ های خاص مانند ویسکوز رشته‌ای پیوسته، ابریشم و ترمه توسعه دادند. این همکاری در سال 2006 زمانی که شرکت‌ها مشارکت خود را رسمیت بخشیدند، بیش از پیش مستحکم شد. بعد از آن تولیدات ماشین آلات Cromos شروع شد و به تدریج با توسغه فناوری‌های پیشرفته در دستگاه‌های این شرکت. ماشین آلات Cromos به یکی از محبوب‌ترین ماشین آلات صنعتا نساجی تبدیل شدند.

نوآوری مداوم در فرآیندهای صنعتی هدفی است که این شرکت آینده خود را برای آن برنامه ریزی کرده است. از دهه نود، CROMOS بیشتر سیستم‌های فن آوری را در دیپلنت و آزمایشگاه خود تجدید کرده است. رنگرزهای کاملاً تخصصی و ماشین آلات اتوماتیک پیشرفته با فرآیندهای بروز و سیستم کنترل محصولات، برتری چرخه های پردازش را در هر بخش ماشین آلات Cromos تضمین می کنند.

فلسفه تجارت CROMOS بر پایه ایمنی زیست محیطی متمرکز است و با توجه به قوت این اعتقاد توجه خود را به تأسیسات، انتشار گازهای گلخانه‌ای، تولید انرژی پاک و مدیریت پسماند معطوف کرده است تا از کمترین تأثیر ممکن زیست محیطی اطمینان حاصل کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *