روکش غلتک

مشخصات انواع نوارهای TEXTAPE برای روکش غلتک های ماشین های نساجی

نوارهای روکش غلتک در ماشین های تکمیل پارچه، بافندگی، بازبینی و کنترل پارچه، ماشین های کامپکت، فرش و تکمیل فرش مورد استفاده قرار می گیرند.
کد های با شروع GN به معنی نوع طبیعی و Natural و کد های با شروع GS به معنی synthetic و کد های pvc به معنی نوع پی وی سی و کد های دارای SI به معنی سیلیکون می باشند.

نوع طبیعی تا دمای 80 درجه با بیشترین چسبندگی سنتتیک مورد استفاده قرار گرفته و دارای تحمل دما تا 120 درجه می باشد. در حالی که تحمل دمایی نوع PVC تا 60 درجه و نوع سیلیکونی بین 20 الی 25 درجه با بیشترین مقاومت و چسبندگی است. از مدل پشت فایبرگلاس می توانید برای نوارهای مصرفی در محل های با حرارت بالا نیز استفاده کنید.

انواع لاستیک های طبیعی ارائه شده در کاتالوگ شرکت دارای بیشترین چسبندگی نسبت به انواع مصنوعی و طول عمر کمتری نسبت به نوارهای نوع مصنوعی دارند.

 نوع سیلیکون با بیشترین مقاومت و چسبندگی به پارچه ها در دونوع با پشت فایبر گلاس (برای نوارهای مصرفی درمحل های با حرارت بالا بوده و و پشت آن در تماس با غلتک داغ نمی سوزد) ونوع پشت پلی استر پنبه  (چسبندگی به چسب و غلطک بیشتر ولی مقاومت حرارتی پشت آن کمتر) عرضه می شود.

زنبیل خرید